Kontakt

KONTAKTA DONSÖ IS

Adress:

Klubbstugan

Lurkenvägen 2

430 82 Donsö

 

 

Nycklar, inb. kort etc.

kontakta Emilie Jansson eller Linda Olsson

 

Uthyrning Donsöhallen

uthyrning@donsois.com

Tel: 0733-26 33 88

Ansv. Pernilla Viberg

Kontakta oss helst via mejl.

 

Betalning Donsöhallen AB

Bg 207-6321

 

Betalning Donsö IS

Pg 123506-8 & Bg 968-0687

 

Ordförande

Daniel Olsson

daniel.olsson@wuerthindustri.se

Tel: 0702-972136

 

Badplatsen Lökholmen

Samuel Börjesson

Tel: 0705-65 65 07

 

Simskola & Märkestagning

Emilie Jansson

Tel: 0768-53 17 70

 

Gymmet

Jarl Andreasson

Tel: 0706-19 00 31

 

Kiosk

Linda Olsson

linda2290@hotmail.com

Tel: 0704-67 16 83

 

Spontanidrottsplatsen Kilen

Ove Johnsson

Ove@veritastankers.se

Tel: 0708-97 37 77

 

Solariet

Linda Olsson

linda2290@hotmail.com

Tel: 0704-67 16 83

 

Sponsring

Anders Backman

anders.backman@siriusshipping.eu

Tel: 0708-97 01 57

 

Hemsidan

Marita Broberg

maritabroberg@gmail.com

Tel: 0705-75 70 90

 

Donsö IS styrelse

Daniel Olsson

daniel.olsson@wuerthindustri.se

Ordf.

0702-972136

Anders Backman

anders.backman@siriusshipping.eu

V Ordf.

0708-97 01 57

Daniel Backman

daniel.backman@siriusshipping.eu

Kassör.

0708-97 01 02

Marita Broberg

maritabroberg@gmail.com

Sekr.

0705-75 70 90

Beda Backman

bedbac@hotmail.se

 

0733-18 63 11

Ove Johnsson

ove@veritastankers.se

 

0708-97 37 77

Andreas Carlsson

kalix.carlsson@gmail.com

 

0705-72 89 78

Andreas Fhager

andreas.fhager@wurthindustri-nordiska.se

 

0706-03 81 90

Johan Kristensson

johan.kristensson@furetank.se

 

0708-971296

Samuel Börjesson

samuelborjesson@telia.com

 

0705-65 65 07

Anders Jansson

aj870301@gmail.com

 

0705-86 03 01

Lisa Backman

lisa_backman@live.com

 

0727-41 91 99

Jalle Andreasson

jalle.andreasson@telia.com

 

0706-19 00 31

John Steen

john.steen@nara.ica.se

 

Mathilda Fhager

fhager.mathilda@gmail.com

 

0735-06 09 56

 

 

0707-90 96 99

Uthyrning av Donsöhallen: uthyrning@donsois.com tel. 0733-263388

 

Copyright @ All Rights Reserved