Kontakt

KONTAKTA DONSÖ IS

Adress:

Klubbstugan

Lurkenvägen 2

430 82 Donsö 



Nycklar, inb. kort etc.

kontakta Linda Olsson


Uthyrning Donsöhallen

uthyrning@donsois.com

Tel: 070-2972136

Ansv. Daniel Olsson

Kontakta oss helst via mejl.


Betalning Donsöhallen AB

Bg 207-6321


Betalning Donsö IS

Pg 123506-8 & Bg 968-0687


Ordförande

Daniel Olsson

daniel.olsson@wuerthindustri.se

Tel: 0702-972136


Badplatsen Lökholmen

Samuel Börjesson

Tel: 0705-65 65 07


Gymmet

Sture Genemo

sture.genemo@gmail.com

Tel: 0705-97 08 35


Kiosk

Linda Olsson

linda2290@hotmail.com

Tel: 0704-67 16 83


Spontanidrottsplatsen Kilen

Johan Kristensson

johan.kristensson@furetank.se

Tel: 0708-97 12 96

Solariet

Linda Olsson

linda2290@hotmail.com

Tel: 0704-67 16 83


Sponsring

Anders Backman

anders.backman@siriusshipping.eu

Tel: 0708-97 01 57


Hemsidan

Beda Backman
bedbac@hotmail.se

Tel: 0733-18 63 11


Herrfotboll

Janne Ericsson

jbe.taxi@telia.com

Tel: 0703-244927


Damfotboll 

Torgny Fhager

torgnyfhager@gmail.com

Tel: 0704-567223


Södra skärgårdens IK/Donsö

Mathias Dawidsson

mathiasdawidson@gmail.com

0708-970214

Donsö IS styrelse

Daniel Olsson

daniel.olsson@wuerthindustri.se

Ordf.

0702-972136

Anders Backman

anders.backman@siriusshipping.eu

V Ordf.

0708-97 01 57

Daniel Backman

daniel.backman@siriusshipping.eu

Kassör.

0708-97 01 02

Samuel Börjesson

samuelborjesson@telia.com

Sekr.

0705-65 65 07

Beda Backman

bedbac@hotmail.se


0733-18 63 11

Sture Genemo

sture.genemo@gmail.com


0705-97 08 35

Andreas Carlsson

kalix.carlsson@gmail.com


0705-72 89 78

Andreas Fhager

andreas.fhager@wurthindustri-nordiska.se


0706-03 81 90

Johan Kristensson

johan.kristensson@furetank.se


0708-971296

Anders Jansson

aj870301@gmail.com

0705-86 03 01

Lisa Backman

lisa_backman@live.com

   


0727-41 91 99

John Sten

john.sten@tarntank.com


Mathilda Fhager                                          fhager.mathilda@gmail.com


0702-651518



0707-90 96 99